Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadataمقدمه

این سند جهت آشنایی شما با قوانین مایکت در تائید برنامه‌ها تهیه شده است. تا بتوانیم با همکاری یکدیگر مجموعه‌ای از برنامه‌های با کیفیت را در اختیار کاربران قرار دهیم.  لطفا با توجه به تغییراتی که ممکن است در محتوای این سند صورت گیرد هر چنداز گاهی آنرا مرور نمایید.

با توجه به اینکه این سند به تازگی تهیه شده است ممکن است برنامه‌هایی در گذشته برخلاف این سند منتشر شده باشد که مبنی بر تائید برنامه‌های مشابه آن ها نمی‌باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که برنامه جدید شما مطابق با قوانین «راهنمای انتشار برنامه‌ها» باشد.

۱. سیاست محتوایی مایکت

منظور از محتوای برنامه ها تمام متعلقات برنامه شامل پایگاه داده‌، کدهای برنامه (Source Code)،  نام بسته، نام و توضیحات برنامه، متن و عکس، صدا و فیلم، تبلیغات داخل برنامه، محصولات درون‌برنامه‌ و دیگر موارد ممکن است. همچنین اطلاعات حساب توسعه‌دهنده که برای کاربران نمایش داده می‌شود نیز بخشی از محتوا به شمار می‌آید. محتوای برنامه مطابق با کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از جمله «فهرست مصادیق محتوای مجرمانه» سنجیده خواهد شد و برنامه‌هایی که خطوط قرمز را رعایت نکرده باشند منتشر نخواهند شد.

 (tick) محتوا علیه امنیت و اخلاق عمومی

 

برنامه های که تحريك ، تشويق ، ترغيب ، تهديد یا دعوت به فساد و ارتکاب اعمالي عليه امنيت ، حيثيت و منافع کشور کنند به عنوان مثال:

 • برنامه‌هایی که دارای محتوای جنسی منع شده (عکس، فیلم، توصیفات تحریک کننده) باشند، در مایکت منتشر نخواهند شد؛
 • انتشار ، توزیع و معامله محتوای خلاف عفت عمومی؛
 • برنامه‌هایی با محتوای نژادپرستانه و تبعیض‌آمیز با طرح مسائل نژادی و قومی در مایکت منتشر نخواهند شد؛
 • انتشار محتوا عليه اصول قانون اساسی؛
 • هر گونه محتوای تهدیدآمیز.

(tick) محتوای مجرمانه

محتوای که تحریک ، ترغیب ، یا دعوت به ارتکاب جرم می‌کند به عنوان مثال:

 • انتشار اعمال خشونت آمیز و خودکشی؛
 • تبليغ و ترويج مصرف مواد مخدر، سيگار و مشروبات الكلی؛
 • راه‌اندازی رادیو و تلویزیون و پخش برنامه‌های صوتی و تصویری اینترنتی بدون مجوز سازمان صدا و سیما؛
 • انتشار، تبلیغ و آموزش استفاده از تجهیزات دریافت از ماهواره، فیلترشکن، روش‌های نفوذ، هک و جاسوسی اطلاعات؛
 • انجام هرگونه فعاليت غیرمجاز مانند شركت‌هاي هرمی؛
 • قمار و شرط بندی در فضای مجازی

(tick) محتوای مخرب و خطرناک

 • مایکت به برنامه‌های که به دستگاه هوشمند کاربران به هر نحوی آسیب برساند، اجازه حضور نخواهد داد؛ از جمله این موارد ویروس‌ها، تروجان، کرم‌ها و بد افزارها می باشند.
 • چنانچه محصول شما به نام کاربری، پسوردها، آدرس ایمیل، دفتر تلفن، و دیگر اطلاعات شخصی دسترسی دارد و یا از آنها استفاده می‌کند، شما موظف هستید که این امر را به کاربران اطلاع دهید.

(tick) سایر موارد

 • شما می‌بایست برای نشر برنامه‌های فروش شارژ اپراتورها، در مایکت از تبلیغات درون برنامه‌ای مگنت به آدرس http://www.magnet.ir استفاده نموده و در آن سازمان به عنوان تبلیغ گیرنده ثبت نام و در برنامه ارسالی به مایکت درج نمایید.
 • در صورتی که در برنامه امکان مشارکت کاربر اعم از قرعه کشی، امتیازدهی و... وجود داشته باشد باید قوانین و شرایط آن کاملا مشخص و شفاف بوده و در کمال صداقت به اطلاع کاربر برسد.
 • برنامه‌هایی که در محتوای آن‌ها امکان دسترسی به سایر فروشگاه‌ها و سایت‌های توزیع برنامه یا بازی باشد مورد تائید نخواهند بود.

۲. حقوق مالکیت

شما نباید خود را به عنوان توسعه‌دهنده‌ای دیگر معرفی نمایید و یا اینکه بیان نمایید محصول توسط شرکت یا سازمان دیگری تولید شده است.

 اگر در یک برنامه غیررایگان از محتوای گردآوری شده توسط سایرین استفاده می‌شود باید به تأیید صاحبان محتوا رسیده باشد.

.کسب رضایت برای استفاده از محتوا یا دارایی‌ معنوی‌‌ دیگران، به عهده توسعه‌دهنده است

اگر در یک برنامه رایگان از محتوای گردآوری شده توسط سایرین استفاده می‌شود باید منابع استفاده شده به طور کامل ذکر شود.

بدون کسب اجازه از اشخاص حقیقی یا حقوقی امکان نشر برنامه با نام آنها وجود ندارد. نویسندگان، هنرمندان، سازمان‌ها، ادارات دولتی، بانک‌ها، سایت‌ها و بلاگ‌ها و... لازم است از ایمیل معتبر ثبت شده با دامنه وب سایت درخواست‌دهنده و یا نامه رسمی یک تاییدیه برای developer@myket.ir ارسال کنند.

تمامی حقوق مالکیت فکری محصول شامل ثبت تجاری (Patent) مارک تجاری، رازهای تجاری، کپی‌رایت، و دیگر حقوق مالکیتی باید متعلق به شما باشد در غیر اینصورت نیاز به کسب اجازه از آن‌ها را دارند.

در مورد برنامه‌های خارجی و موجود در در گوگل پلی، تنها سازنده اصلی آن امکان ترجمه و انتشار آن در مایکت را داشته و امکان انتشار این برنامه از سوی شما ممکن نیست.

طبق «قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان» اثرهایی که برخلاف قانون کپی رایت باشند، امکان نشر در مایکت را ندارد.

 

۳. کسب مجوز

برنامه‌ها با توجه به محتوا و کارکردشان ممکن است نیازمند دریافت مجوز باشند و لازم است توسعه‌دهنده پیش از ارسال برنامه نسبت به دریافت مجوز و ارسال آن برای مایکت اقدام نماید. به عنوان مثال:

(tick) برنامه‌هایی که محتوای آن‌ها حساسیت‌زا بوده و یا کاربردشان مرتبط با اطلاعات حساسی از کاربر است نیازمند دریافت مجوز از سازمان رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند که با مراجعه به سایت login.saramad.ir ثبت نام و دریافت مجوز امکان‌پذیر می‌باشد.

(tick) بنا به اعلام سازمان صدا و سیما تنها برنامه‌هایی که مجوز نشر پخش زنده محتوای صدا و سیما را داشته باشند امکان انتشار آنها در مایکت وجود دارد.

(tick) در صورتی که بازی دارای صحنه‌های خشن، دلهره‌آور و‌ از این قبیل باشد نیاز به دریافت رده‌بندی سنی از  «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای»  می باشد.

(tick) کتاب هایی که در قالب برنامه‌ ارسال می‌شوند باید دارای مجوز از ناشر و یا مولف باشد.

۴. تبلیغات

برنامه‌هایی که در آن لینک به سایت‌های تبلیغات و فروش محصول وجود دارد به عنوان تبلیغ تلقی شده و امکان انتشار آنها در مایکت وجود ندارد.

برنامه‌ها نباید از اعلان‌ها (Notification) برای ارسال تبلیغات استفاده کنند. اعلان‌ها می‌توانند برای اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با کارکرد برنامه مانند به‌روز‌رسانی‌ و امکانات جدید آن استفاده شود.

۵. عملکرد و کیفیت

مایکت فروشگاه اندرویدی بوده بنابراین برنامه باید بطور کامل قابل اجرا در این پلتفرم باشد.

برای نشر برنامه علاوه بر محتوا، رابط کاربری، ایده‌های جدید و امکانات برنامه نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و لازم است برنامه از گرافیک و کیفیت محتوایی قابل قبول برای انتشار در مایکت برخوردار باشد.

از قرار دادن محتوای تکراری در مایکت خودداری نمایید.

توسعه‌دهندگان نباید کاربران را به برنامه‌هایی خارج از مایکت ارجاع دهند و یا اینکه لینک محصولی دیگر را درون‌ برنامه خود قرار دهند.

مایکت در پذیرش برنامه‌هایی که توسط نرم‌افزارهای اتوماتیک (برنامه‌سازها) تولید می‌شوند، متفاوت از برنامه‌های معمولی اعمال نظر می‌نماید. لذا ترجیحا در ارسال برنامه‌هایی که توسط این نرم‌افزارها تولید شده‌اند، با کارشناسان ما مشورت بفرمایید.

برنامه نباید در اجرا ایراد داشته باشد (Force close).

برنامه در نصب و اجرا باید بدون اشکال بوده و بر روی دستگاه‌های مختلف نیز تست شده باشد

.در صورت ناسازگاری احتمالی آن با برخی دستگاه‌ها یا نسخه‌های اندروید باید در توضیحات برنامه ذکر شود

برنامه نباید به‌روزرسانی خودکار (Auto update) داشته باشد و در صورت مشاهده چنین برنامه‌ای،‌ حساب توسعه‌دهنده مسدود خواهد شد.

برنامه‌ای که از خود کاربردی نداشته و  تنها در کنار استفاده از دیگر برنامه ها قابل اجرا باشد، مورد تائید نخواهند بود.

برنامه‌هایی که فقط وب‌ویو باشند مورد تائید نخواهند بود.

۶. اطلاعات محرمانه، حریم شخصی و دسترسی ها

برنامه‌هایی که اقدام به دریافت اطلاعات شخصی مانند شماره حساب و کد ملی اشخاص را می‌کنند در مایکت پذیرفته نخواهند شد.

چنانچه محصول شما به نام کاربری، پسوردها، آدرس ایمیل، دفتر تلفن، و دیگر اطلاعات شخصی دسترسی دارد و یا از آنها استفاده می کند، شما موظف هستید که این امر را به کاربران اطلاع دهید.

اگر محصول شما اطلاعاتی را (حساس یا غیر حساس) جمع‌آوری می کند، این امر باید در کمال رازداری باشد و تا زمانی ادامه یابد که مورد نیاز است.

برنامه‌ها به هیچ‌وجه نباید بدون اجازه کاربر، بر روی دستگاه (در خارج از محیط برنامه) تغییری ایجاد نمایند. از جمله این موارد می‌توان به نصب برنامه‌ای دیگر و یا ایجاد آیکون­های مختلف اشاره نمود. (انجام چنین چیزی تنها با اطلاع کامل و کسب اجازه از کاربر ممکن است. همچنین کاربر باید بتواند تغییرات انجام شده را به راحتی به حالت اولیه بازگرداند).

برنامه نباید از شبکه و انتقال داده بدون اطلاع کاربر استفاده نماید و او را متحمل هزینه‌های ناخواسته نماید. به عنوان مثال برنامه‌هایی که می‌توانند بدون اطلاع و تایید کاربر، پیامک ارسال کنند و یا تماس برقرار کنند، مورد تائید نیستند.

دسترسی‌های برنامه باید با توجه به عملکرد برنامه باشد و دسترسی غیرمجاز تائید نخواهد شد.

تمامی لینک‌های درون برنامه و توضیحات باید به مایکت باشد برای استفاده از Intent‌های مایکت به مستند اینتنت‌ها مراجعه نمایید.

۷. اطلاعات برنامه (نام، توضیحات، آیکون و )

یک برنامه نباید نام و یا آیکونی شبیه با برنامه‌های دیگر داشته باشد.

درصورتی که نسخه‌ای متفاوت از یک برنامه متن باز را منتشر می‌کنید لازم است غیررسمی بودن آن را در عنوان برنامه ذکر کنید.

نام‎ و آیکون برنامه‌ها در مایکت، باید با نام و آیکونی که پس از نصب برنامه روی دستگاه نمایش داده می‎شود مشابه باشند، تا موجب سردرگمی نشوند.

تصاویر ارائه شده برای برنامه (Screenshots) باید با رابط‌کاربری برنامه منطبق باشد.

عملکرد برنامه باید با توضیحات ارائه شده در مورد برنامه منطبق باشد. از قرار دادن اطلاعات اشتباه و اسکرین‌شات­های غلط‌انداز خودداری کنید. این موضوع در مورد بروزرسانی و ویژگی های جدید برنامه نیز صدق میکند.

توضیحات برنامه باید کامل و شامل جزییات باشد. به عنوان مثال اگر برنامه محدودیتی در مورد نسخه اندروید لازم برای اجرا دارد و یا روی برخی گوشی‌ها اجرا نمی‌شود باید در توضیحات ذکر شود. اگر برنامه دارای نسخه آزمایشی می باشد حتما باید در توضیحات برنامه از کاربر خواسته شود نسخه آزمایشی را امتحان کند. دقت نمایید توضیحات باید در محلی قرار بگیرد که کاربر حتما آن را ببیند.

در اطلاعات برنامه نباید از کلید واژه‌های تکراری و متفاوت از محتوای برنامه استفاده شود.

دسته‌بندی برنامه با توجه به محتوای برنامه بدرستی انتخاب شود تا امکان دستیابی آسان کاربر به برنامه وجود داشته باشد.

در برنامه و یا از طریق پنل توسعه‌دهندگان در بخش اطلاعات قابل نمایش برای کاربران،  ایمیل و نام خود را برای ارتباط کاربران با توسعه‌دهنده قرار دهید.

۸. برنامه های درون پرداخت و پولی

تمامی پرداخت‌ها تنها باید از کانال پرداخت مایکت انجام شود و هیچ کانال جایگزین یا موازی دیگری پذیرفته نمی باشد؛ طبق آمار بدست آمده و تجربه مایکت در فضای برنامه‌های اندرویدی و سلایق کاربران، مایکت در خصوص برنامه‌ها پیشنهاد می‌دهد برنامه بصورت رایگان با درون پرداخت عرضه شود. برای استفاده از Intentهای مایکت می‌توانید از مستند اینتنت‌ها پایگاه دانش مایکت استفاده نمایید.

اگر برنامه را در ابتدا به صورت رایگان عرضه کرده‌اید، امکان فروش آن در آینده وجود نخواهد داشت. اگر فکر می‌کنید برنامه‌ای که رایگان منتشر کرده‌اید از ابتدا کیفیت لازم را برای فروش داشته یا پس از به‌روزرسانی کسب کرده، لازم است به عنوان برنامه‌ای جدید با قیمت مورد نظر آن را ثبت کنید.

امکان تغییر قیمت برنامه تا ۲ ماه پس از انتشار برنامه وجود نخواهد داشت.

قیمت برنامه در مایکت باید یکسان با دیگر مارکت‌ها باشد.

.در صورت وجود قیمت پایین‌تر برنامه‌ی شما در مارکتی دیگر، مایکت بدون اطلاع توسعه‌دهنده می‌تواند قیمت برنامه را تعدیل کند

در برنامه بخشی که کاربر برای دسترسی به آن باید محصول درون‌پرداخت را خریداری نماید باید به طور کامل شرح داده شود.

فروش کالای فیزیکی یا خدماتی که خارج از برنامه مصرف می‌شوند نباید از طریق کانال‌های پرداخت مایکت انجام شود.

برنامه‌هایی که امکان کمک و حمایت از مؤسسه‌های معتبر و شناخته‌ شده خیریه را دارند باید رایگان باشند و پرداخت در مرورگر انجام شود.

 • No labels

83 Comments

 1. Anonymous

  سلام

  اگر یک برنامه فروشگاهی در مایکت منتشر شود باید پرداخت ها از طریق مرور گر انجام شود؟

 2. سلام

  اگرفروش کالای فیزیکی دارید پرداخت ها از طریق مایکت نیست و باید ازطریق یک گذرگاه تراکنش مالی امن مانند شاپرک باشد

   

 3. Anonymous

  این بند من درست متوجه نشدم

  برنامه‌ها نباید از اعلان‌ها (Notification) برای ارسال تبلیغات استفاده کنند. اعلان‌ها می‌توانند برای اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با کارکرد برنامه مانند به‌روز‌رسانی‌ و امکانات جدید آن استفاده شود.

  یعنی میتونیم از نوتیفکیش برای به خبر بروز رسای به کاربران استفاده کنیم؟؟

 4. Anonymous

  یه سوال داشتم من یه برنامه ساختم که وقتی میخوام اپلود کنم میگه این برنامه ثبت شده ولی من ثبت نکردمش

  1. سلام

    در قسمت راهنمای پنل توسعه دهندگان این مورد توضیح داده شده از همان قسمت ثبت پکیج نیم امکان ارسال گزارش خطا وجود داره یا میتونید از بخش ارتباط با مدیریت گزارش خودتونو ثبت کنید

  2. Anonymous

   anonymous باید برنامه های مردم رو ثبت نکنی و اگر برنامه ی خودتت هست با تلفن به مایکت اطلاع بده و یا اگه قبلا گذاشتی رد شده باید نام بسته رو تغییر بدی

 5. Anonymous

  سلام میتونم لینک ارجاع به سایر برنامه هام در مایکت را درون یک برنامه قرار بدم یا نه؟

  1. سلام
   بله لینک سایر برنامه هایتان را که در مایکت وجود دارد، میتوانید در برنامه خود قرار دهید.

 6. Anonymous

  با سلام من یک برنامه ورزشی رایگان فرستادم میخوام بدونم کی تایید میشه یک هفته فرستادم

  1. سلام

   این مدت یکم ورودی برنامه‌ها تو مایکت زیاد شده بود. کار بچه‌های بررسی برنامه زیاد شده بود. خوشبختانه با تغییراتی که تو فرآیند کاری دادیم، دوباره مثل قبل شدیم.
   ایشالا به زودی منتشر می‌شه. 

   1. خیلی معلومه

 7. Anonymous

  ایا برنامه هایی که با joapp ساخته میشن قال تایید هستند

  نسخه خریداری شده

  میخوام با پرداخت درون برنامه ای منتشر کنم

  1. Anonymous

 8. Anonymous

 9. Anonymous

 10. Anonymous

  سلام 

  چرا بدون اینکه مشکل برناممو بگید اونو حذف کردید و هیچ جواب و دلیلی براش نمیارید و  حتی ایمیل هم نمیزنید و حتی شناسه های پرو فایلمم پاک کردید واقعا این رسمشه ما که دزدی نکردیم یا مال مردم رو نخوردیم واقعا که کارتون درسته

   حداقل یک چیزی بگید که بدونیم

  این ایمیلمه mosavi2o1o@yahoo.com 

 11. Anonymous

  موهای سرم سفید شد و کسی این برنامه های ما رو بررسی نکرد😐😐😐

 12. Anonymous

  بابا یکی رسیدگی‌کنه این چه وضعه من‌یک هفته است که برنامه رو برای بررسی فرستادم ولی هنوز خبری نیست

 13. سلام

  پنج روز کاری برای بررسی در نظر گرفته شده، از طریق پنل ، بخش ارتباط با مدیریت(پشتیبانی) هم میتونید موضوع رو مطرح کنید.

 14. Anonymous

  من الان یک هفتست برنامه رو آپلود کردم پس چرا نمیزارین اگه برنامرو قبول نکردین خوب بکید

 15. باید کجا رو بزنم تا برنامه بره تو مایک

 16. Anonymous

  من چهار پنج روزه برنامه درحال بررسی مدیران هست

  به بخش پشتیبانی مطرح کردم کسی پاسخ گو نیست.

  بازار خیلی بهتره

  1. خیلییییییییییی قابل قیاص نیست

 17. Anonymous

  چرا کسی پاسخ گو نیست

 18. Anonymous

  لطفا جواب بدید الان سه روزه بازیمو میخواید منتشر کنید

 19. Anonymous

  سلام جواب بدید ۱ روز از زمان انتشار برنامه ام گذشته

 20. Anonymous

  دوستان سلام من شدیدا به کمک شما نیاز دارم من برنامه ام رو بدون برنامه نویسی ساختم وفایل نسخه رو بلد نیستم چی بزارم و هرچی مربوط به برنامه ام است میزارم ارور میده چی کار کنم کمکم کنید

  1. Anonymous

   باید فایل رو رو کامپیوتر بندازی

 21. Anonymous

  سلام بنده توی پنل توسعه دهندگان یک برنامه ثبت کردم لطفا مدیریت محترم این سایت مایکت تایید کنید باتشکر

 22. Anonymous

  سلام استفاده از محتویات ویکیپدیا داخل برنامه فروشی قابل قبول هست ؟

   

 23. Anonymous

  سلام من یه کتاب در قالب برنامه درس کردم که متن هاشو از گروه های مختلف آوردم وناشرمتالب معلوم نیس آسا مجوزی میخواد

  1. Anonymous

 24. Anonymous

  سلام آیا اگر ما یک برنامه یی را در مارکت بفروش بزاریم میتوانیم در مارکت های دیگر هم این کار را بکنیم؟

  1. سلام دوست عزیز محدودیتی وجود ندارد

 25. Anonymous

  سلام
  من برنامه یی رو بصورت رایگان درون پرداختی منتشر کردم آیا مبلغی به من تعلق میگیره تازه وارد راهنمایی کنید؟

 26. Anonymous

  سلام ببخشید چقد طول می کشد تا برنامه مورد برسی قرار بگیره و منشر بشه؟

  1. Anonymous

   حد اکثر پنج روز کاری

 27. Anonymous

  من برنامه ام رو برای بررسی فرستادم کی ثبت میشه؟

 28. Anonymous

  سلام این همه برنامه فرستادم اما مدیرمایکت اصلا هیچ کدومو قبول نمی کنه
  گفتید گرافیک خوب نیست خوب کردم؛چرا تحویل نمی گیرید

  1. منم همینطور تازه بعضی از برنامه هاشون اصلا گرافیک ندارن

 29. Anonymous

  سلام خب حالا از چه آدرس اینترنتی برنامه منتشر کنیم؟

 30. Anonymous

  سلام برنامه من تایید شده کی تو مایکت به اشتراک گذاشته می شه

   

 31. Anonymous

  سلام

  اگر ما یک نرم افزار داشته باشیم که در آن خدمات بیرون سپاری باشد یعنی ما در این نرم افزار دیگران را به یک سرور دیگر وصل نماییم آیا بازهم بایستی از درگاه میکت خریداری نمایند؟

  مثلا ما مثل یک کافی نت هستیم بصورت مجازی که یک سایت را برای دیگران باز میکنیم آیا این شامل خدمات خارج از برنامه میشود؟

 32. Anonymous

  سلام 

  دوستان برای من خیلی جای تعجبه که توی مایکت بازی های پی اس پی رو یا پلی استیشن 1 رو رو راحت و بدون مشکل منتشر میکنن

  ولی من بازی میسازم میگن سورس امادست 

  اگه واسه من سورس امادست واسه اونا چیه

  نه کع کامل بازی رو اونا ساختن؟

  واقعا باعث تاسف

  1. درست و راست می گوید واقعا باعث تأسف هست

    

 33. Anonymous

  با سلام من 4تا برنامه گذاشتم که خودم ساختم بیشتر هم شغلم اینه ئلی هنوز انتشار نشده چرا میگه برسی شده توسط مدیر خواهش میکنم ان را انتشار کنید تا برنامه های جالب دیگر هم بسازم خواهش میکنم انتشار کنینسید سینا هم یکی از کاربر های مایکت

 34. Anonymous

  سلام ببخشید من یک برنامه با برنامه ساز درست کردم و میخوام منتشرش کنم شما تو توضیحات گفتید : مایکت در پذیرش برنامه‌هایی که توسط نرم‌افزارهای اتوماتیک (برنامه‌سازها) تولید می‌شوند، متفاوت از برنامه‌های معمولی اعمال نظر می‌نماید. لذا ترجیحا در ارسال برنامه‌هایی که توسط این نرم‌افزارها تولید شده‌اند، با کارشناسان ما مشورت بفرمایید.حالا اگه میشه راهنمایی کنید... ممنون میشم

  1. Anonymous

   منم همین سوال رو دارم موندم من چرا جواب ندادن ؟

 35. Anonymous

  با سلام.

  در بند 8 گفته شده است: «امکان تغییر قیمت برنامه تا ۲ ماه پس از انتشار برنامه وجود نخواهد داشت»

  آیا این در مورد قیمت تعیین شده برای برنامه‌های درون پرداخت هم صادق است؟ یا می‌توان قیمت آنها را تغییر داد؟

  چرا که بنده برنامه را در مارکت‌های دیگر هم قصد دارم منتشر کنم که امکان تغییر در آنها وجود دارد.

 36. Anonymous

  سلام و خسته نباشید

  من اپ ام رو درخواست انتشار دادم ولی انتشار داده نشد

  بعد از اصلاح مشکل خواستم دوباره اپ رو بروز کنم بفرستم

  ولی متاسفانه جاییو پیدا نکردم تا بتونم فایل اپ قبلی رو پاک و جدید رو جایگزین کنم

  خواستم دوباره اپ رو از اول اضافه کنم گفت با این پکیج نام قبلا وجود داره

  تو قسمت روز رسانی هم باید یه مطلب برای توضیحات بروز رسانی اضافه کنی

  لظفا راهنمایی کنید

  1. Anonymous

   توی بخش نسخه ها مشاهده ی همه رو بزنید قبلی رو حذف کنین جدیدو بزارین اگه تا حالا بروز رسانی نکرین نیاز به حذف نیست برای توضیحات هم یه چیز بنویسید دیگه مثلا رفع برخی باگ ها

 37. Anonymous

  باسلام و روزبخير
  من نرم افزاري رو با برنامه فلش نوشتم ولي امكان اينكه از پرداخت درون برنامه اي استفاده كنم نداره. آيا براي اين هم سازوكاري وجود داره كه از امكانات مايكت براي پرداخت درون برنامه اي استفاده كنم مثل مواردي كه براي يونيتي منتشر كرديد.
  با تشكر

   

 38. Anonymous

  سلام بنده یک اپ فروشگاهی برای محصولات درست کردم میخواستم بدونم در مایکت قابل انتشار هستش یا نه در داخل برنامه پرداخت آنلاین دارد که به درگاه بانک وصل میشه ممنون میشم جواب بدید

 39. Anonymous

  سلام.برنامه ها بعد از چند روز تایید و در مایکت گذاشته می شود

 40. Anonymous

  دوستان اخیرا افراد سود جو میان کانال هایی رو راه اندازی میکنن که برای افزایش ممبر دست 

  به خرید برنامه های پولی میزنن وبعد از خرید پول رو از مارکت ها پس میگرن ولی برنامه رو در اختیار دارن و برنامه رو داخل کانال های تلگرامیشون قرار میدن به صورت رایگان/ یکیشون رو پیدا کردیم به نشانی 

   @narmafzar

  خواهشا بلاکشون کنید

 41. Anonymous

  سلام خسته نباشید...چرا برنامه هامو تایید نمیکنید پس!!!!!!!!!!!!!!

 42. Anonymous

  سلام ببخشید چرا اینجوری کردین چرا برنامه هام رو رد کردین.

 43. Anonymous

  ??سلام ببخشید کلید عمومی برنامه هارو در حساب کاربریم نمی تونم پیدا کنم

  .هستRSA منظورم

 44. Anonymous

  ببخشید مثلا یک برنامه ساده باید مجوز بگیره

 45. Anonymous

  سلام برنامه ای ساختم که از سایت هایی تهیه شده که اجازه کپی رایت داده اند آیا باز هم بایدباز هم از سایت اجازه بگیرم؟

 46. Anonymous

      میتونم اونو برای فروش بزارم و اینکه به مجوز نیاز داره؟joapp ببخشید من یک برنامه یا محتوای کد های تقلب کلش رویال ساختم با 

  1. Anonymous

   فک نکنم

 47. Anonymous

  سلام ایا برای انتشار بازی خود در مایکت نیازی به پرداخت پول هست یا رایگان می باشد

  1. Anonymous

   رایگانه فکر کنم

    

   1. Anonymous

    آره رایگانه

     

 48. Anonymous

  من یه برنامه مربوط به روت گوشی ساختم می خواستم ببینم میتونم لینک دانلود از آپلود بوی رو قرار بدم

  یا اگه قرار بدم برنامه من تایید میشه

 49. Anonymous

  سلام من تا بحال ۲ تا برنامه ی پولی برای مایکت ارسال کردم ولی از طرف مدیریت رد میشه میگه یا کیفیت گرافیکی کمه یا محتوا کمه من چطوری بدونم کدوم مشکل داره تا اونو درست کنم.؟؟

 50. Anonymous

  ببخشید میخواستم بدونم میتونم یه برنامه . که اموزشه.هک داره میتونم بزارم

  1. Anonymous

   ن حاجی همچین خبرا نی

 51. Anonymous

  س چرا مایکت هنگه من محدود نیسدم ولی نمدونم چرا نمی تونم وارد حساب کاربری شم 😨🙁😞😔😭😢

 52. Anonymous

  من اپ گذاشتم بالاش مینویسه رایگان! جایی هم برای گذاشتن قیمت نداره

  این یعنی چی؟

 53. Anonymous

  سلام لطفا میشه بهم کمک کنید چرا در پروفایل مالی شماره ملی مو هرجور که می زنم نمیاره میگه اشتباه لطفا بگید چجوری بزنم لطفا

 54. Anonymous

  سلام , آیا میتونیم برنامه های کلون شده رو در مایکت ثبت کنیم ؟ یعنی برنامه ای مانند تلگرام رو با نسخه کلون شده قرار بدیم تا کسانی که میخوان دوتا تلگرام داشته باشن نسخه کلون شده رو دانلود کنند ؟ لطفا پاسخ بدین

 55. Anonymous

  والا ب خدا من یه برنامه دارم هیچ ایرادی ندارد ولی شما عمدا و بی دلیل تاییدش نمیکنید، نمیدونم چه دلیلی داره و هیچ توضیح کامل و جامعی در این زمینه ارایه نمیدید، به نظر من ایران اپس از همه مارکت ها بهتره

 56. Anonymous

  سلام من چطوری میتوانم در مایکت کاربران رو مسدود کنم

   

 57. Anonymous

  سلام. استفاده از وب ویو منعی برای انتشار برنامه نداره؟

  1. سلام
   طبق قوانین جدید برنامه‌هایی که فقط وب ویو باشند تایید نخواهند شد

 58. Anonymous

  سلام. من از دیشب یه برنامه گذاشتم هنوز تو حالت ارسال جهت بررسی هست، چقد طول میشکه بررسی و تایید بشه؟

 59. Anonymous

  سلام
  من یه تحقیق مفصل رو در قالب کتاب درست کردم و میخوام بفرستم.تو این تحقیق از چند تا دکتر مشورت گرفتم و سمینار های خارجی درباره کتاب رو دیدم بازهم باید مجور بیارم؟؟

 60. Anonymous

  سلام چجوری برنامه را انتشار کنم و کی پول را میگیرن

 61. Anonymous

  سلام ببخشید من ی سؤال داشتم من میخوام برنامه رباط کلش که بدونه روت هستو که قیمتش 2000تومانه میشه از طریق کارت شارژ عتباری پرداخت یعنی رمز کارت شارژ رو بفرستم و بعد اجازه دانلودشو بدید

 62. برای آپلود برنامه باید؟ فقط باید فایل apk رو آپلود کرد؟

   

  این پیام از طرف مدیر اومده واسم

   

  توسعه‌دهندهٔ گرامی
  باسلام
  لازم است نسخه اصلی برنامه را جهت بررسی ارسال کنید نسخه debug قابلیت بارگذاری ندارد.
  با احترام
  تیم پشتیبانی مایکت
 63. Anonymous

  سلام من با جواپ برنامه درست ردم و گزینه پرداخت درون برنامه ایی زدم اما موقع پرداخت پیام میده دسترسی پرداخت فعال نیست.

  مشکل پیه چجوری میتونم حل کنم

Write a comment…