En

آموزش ثبت نام پنل توسعه دهندگان


۱-پس از ثبت نام و درج کد فعال سازی به صفحه زیر ارجاع داده خواهید شد، پس از مطالعه مفاد این بخش و توافق با جزئیات آن به مرحله بعد بروید.۲-در این بخش اطلاعات مندرج تنها در اختیار مایکت خواهد بود و به هیچ وجه در اختیار کاربران و افراد دیگر قرار داده نخواهد شد.در صورتی که فرد حقیقی هستید باید تمامی بخش ها اعم از نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تصویر کارت ملی، تلفن ثابت، کدپستی و آدرس را به طور کامل و صحیح تکمیل نمایید. در صورتی که برنامه پولی یا درون‌ پرداخت دارید باید شماره شبای خود را نیز وارد نماید. توجه داشته باشید همه اطلاعات مندرج باید به یک شخص حقیقی تعلق داشته باشد و مسئولیت هرگونه تناقض  برعهده شخص می باشد. در انتهای بخش یک رمز عبور دائمی برای حساب توسعه دهندگی خود درج نمایید.


۳-این بخش نیز مانند بخش دوم محرمانه است و تنها در اختیار مایکت خواهد بود.اگر قصد ثبت نام به عنوان شخص حقوقی را دارید، در نظر داشته باشید همه اطلاعات را باید به طور کامل و دقیق تکمیل نمایید. در صورتی که برنامه پولی یا درون‌ پرداخت دارید باید شماره شبای شخص حقوقی را درج نمایید. شایان ذکر است همه اطلاعات مندرج باید متعلق به یک شخص حقوقی باشد و مسئولیت هرگونه تناقض  برعهده شخص می باشد در انتهای بخش یک رمز عبور دائمی برای حساب توسعه دهندگی خود درج نمایید.


۴-اطلاعات درج شده در این بخش برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود .۵- برای ارتباط مدوام و مستمر با شما لازم است یک شماره همراه ثبت نمایید و در ادامه کد ارسالی را در بخش مربوطه وارد کنید.
۶-در این مرحله ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است و می توانید اقدام به ثبت و ارسال برنامه برای بررسی نمایید، در نظر داشته باشید تا زمانی که حساب توسعه دهندگی شما تایید نگردد امکان بررسی برنامه شما وجود نخواهد داشت.

کلیه حقوق متعلق به مایکت می باشد.