En

معیارهای نمایش در فضاهای پر بازدید


مایکت همواره در تلاش است برنامه‌هایخوب و کاربردیرا با استفاده از فضاها و امکاناتی که در اختیار دارد، به بهترین شکل معرفی کند. این مستنددر راستای حمایت از توسعه‌دهندگانو اطلاع از معیارهای مایکت برای انتخاب برنامه‌ها آماده شده است.

لازم به‌ذکر است این فضاها تبلیغاتی نبوده و هزینه‌ای بابت آن دریافت نمی‌شود.

راهنمای لیست‌های مایکت

بصورت کلی برنامه‌ها در یکی لیست‌های زیر قرار می‌گیرند:

  1. تازه‌های منتخب (بازی و برنامه): برنامه‌هایی که به تازگی منتشر شده‌اند و معیارهای انتخاب مایکت را نیز داشته باشند. این معیارها در ادامه این نوشتار ارائه خواهد شد.
  2. تازه ها: برنامه‌هایی که تازه در مایکت منتشر می شوند.
  3. برترین‌های رایگان: برنامه‌ها بر اساس تعداد دانلود و امتیاز آن‌ها در یک بازه زمانی مشخص رتبه‌بندی می‌شوند.
  4. برترین‌های درون پرداخت: برنامه‌های درون‌پرداخت در این لیست براساس فروش درون‌برنامه‌ای در یک بازه زمانی مشخص رتبه‌بندی می‌شوند.
  5. در حال پیشرفت: برنامه‌ها در این لیست براساس میزان پیشرفت دانلود رتبه‌بندی می‌شوند.
  6. برترین‌های فروشی:برنامه های فروشی بر اساس میزان فروش در یک بازه زمانی مشخص رتبه‌بندی می‌شوند.
  7. برنامه‌های موضوعی: برنامه‌هایی که به فراخور مناسبت، موضوع و علایق کاربران در صفحه اول به نمایش گذاشته می‌شوند.

امکان تغییر بصورت دستی در لیست‌های فوق امکان‌پذیر نمی‌باشد. اما می‌توانید با روش‌های مؤثر و مفید برای دیده شدن برنامهٔ خود تلاش کنید، استفاده از سیستم تبلیغاتی مگنت می‌تواند به بهتر و بیشتر دیده شدن برنامه شما کمک کند.

معیارهای انتخاب برنامه‌ها و بازی‌ها

کیفیت گرافیکی: برنامه باید از گرافیک مناسب از نظر طراحی آیکون، تصاویر، محیط برنامه و همچنین رابط کاربری خوبی را دارا باشد.

پتانسیل دانلود: انتخاب قیمت مناسب برای برنامه با توجه به کاربرد و محتوای آن و مقایسه با قیمت دیگر برنامه‌های مشابه می‌تواند در این امر موثر باشد. پیشنهاد می‌شود برنامه‌های فروشی در صورت امکان رایگان و با پرداخت درون‌برنامه‌ای مایکت ارائه شوند.

ایدهٔ نو: برنامه نباید کپی یا تکرار برنامه‌های مشابه باشد، ترجیح ما انتخاب برنامه‌هایی با ایده و موضوع جدید می‌باشد.

کیفیت محتوایی: محتوای برنامه باید کافی و از اعتبار مناسب برخوردار باشد. در مورد بازی‌ها داستان آن باید منطقی و جذاب باشد.

رضایت کاربران: در انتخاب برنامه قطعا نظرات و امتیاز کاربران موثر خواهد بود.

استقبال کاربران: اگر برنامه از لحاظ کاربردی بودن و یا موضوعی پرطرفدار باشد، و یا فروش و دانلود بالایی داشته باشد در این دسته قرار می‌گیرد.

موضوعیت زمانی: در صورتی که موضوع برنامه متناسب با مناسبت، رویداد یا هرگونه موضوع روز اجتماعی باشد، این نکته به عنوان عاملی مثبت در ارزیابی آن درنظر گرفته می‌شود. شما می‌توانید پیش از فرارسیدن رویداد یا مناسبت‌، برنامه خود را پیشنهاد دهید.

پشتیبانی برنامه: آپدیت به موقع و پاسخگویی به کاربران قطعا در انتخاب برنامه موثر خواهد بود.

در نهایت اگر برنامهٔ شما شرایط مد نظر را داراست می‌توانید در پنل خود، از بخش ارتباط با تیم مایکت درخواست خود را برای تیم بازاریابی ارسال نمایید. درخواست‌ها بررسی شده و در صورت تائید، برنامه در فضاهای پربازدید مایکت قرار خواهد گرفت.

کلیه حقوق متعلق به مایکت می باشد.